Meteostanice: 8.8ºC
Strava
Školní program
Bakaláři

Workshop Online-Challenge LandArt v Lindbergu v Bavorském lese

Ve dnech 20. až 23. června 2022 se zúčastnili někteří žáci z naší třídy 5.A a žáci gymnázia v Ingolstadtu workshopu s názvem Online-Challenge LandArt v Lindbergu v Bavorském lese.
Workshop s názvem LandArt byl obohacující nejen z hlediska prostředí, ve kterém jsme pracovali, ale taktéž z hlediska programu. Program byl velmi dobře vymyšlen a postupně rozvržen do celého dne, takže jsme měli nepřetržitou možnost stálé komunikace jak v německém, tak i anglickém jazyce. Samotný projekt LandArt nás všechny velice bavil, protože zde byl prostor pro kreativitu a dlouhý, téměř celodenní pobyt v přírodě. Ubytování bylo zajímavé proto, že každá z chatek měla svůj jedinečný vzhled, který reprezentoval architektonický styl v různých částech světa. Myslím, že projekt nás obohatil především o nové jazykové zkušenosti, jelikož se jedná o úplně něco jiného, než na co jsme zvyklí z klasické výuky. Taktéž máme nové přátele z cizí země, s kterými jsme stále v kontaktu. Především jsme si ale s sebou odvezli skvělé zážitky.

Další

Poslední aktuality